online hra Sfgame.cz
Spusť shakes and fidget ZDE a získej bonus houbiček !!

Shakes a Fidget podzemí

Hra Shakes a Fidget patří mezi ty nejoblíbenější webové online hry, které si lze momentálně na českém internetu zahrát. Tato hra je tak vyhledávaná a to i přesto, že v ní nenajdeme žádné akční prvky a se svoji postavou se nemůžeme pohybovat, tak jako jsme zvyklý z klasických počítačových her.

Princip hry spočívá v tom, že ve fantasy světě plníte úkoly, za které získáváte přístup do vyšších levelů, lepší výzbroj a plno dalších věcí.

Klíčovou částí hry je tzv. podzemí, ve kterém se odehrávají souboje s nestvůrami z fantasy světa. Díky podzemí totiž můžete využít nasbírané zkušenosti a předměty, které vám pomáhají v boji.

Pokud se vám podaří uspět v souboji s nepřátelskou nestvůrou, dostáváte se dál až k samotnému bossovi ve hře. Díky poražení těchto nepřátel pak můžete získat zajímavé předměty nebo například věhlas.

Dostat se do podzemí ovšem není tak snadné. Rozhodně nečekejte, že ihned po registraci do hry, se pustíte do podzemí a budete ničit jednoho nepřítele za druhým.

K tomu, abyste mohli do jednotlivých pater tajemného podzemí vstoupit, je totiž potřeba mít klíč. Kde můžete klíče získat?

Klíče do podzemí

Klíče do podzemí nelze také získat příliš snadno a především nemůžete vědět, kdy přesně klíč obdržíte. Abyste je získali, je potřeba plnit úkoly, tzv. questy, které dostanete v hospodě. Klíče dostáváte náhodně vždy po té, co se dostanete na určitou úroveň.

Pokud například překročíte desátou úroveň, můžete za jeden z questů očekávat klíče do podzemí. V každém levelu má podzemí deset pater, což znamená deset příšer, které musíte porazit. Síla příšer se stupňuje, první soupeř je nejslabší, zatímco na konci narazíte na opravdu silného bojovníka.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Shakes a Fidget obrázky, Shakes a Fidget videa a označen , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.